KONST / Litografier / Grafiska blad 16123112
nr 1612 3112
Grafiska blad
8 st, Ramade, Reproduktioner av väggmålningar från Pompei, "B. Cascella lit", Napoli. Bildmått: 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm. Ej signerad
Kondition: en utan glas / en med skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:33:35
300 kr
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.600 kr
Göteborg 1.600 kr
Helsingfors 1.600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor